Skin Doktors, купити косметику для обличчя

Skin Doktors Cosmeceuticals Компанія Skin Doktors Cosmeceuticals заснована в Австралії у 1998 році. Її особливістю стали розробка та випуск косметичних засобів для догляду за шкірою обличчя та тіла із натуральних компонентів. Косметика для обличчя та тіла Skin Doktors була і залишається надзвичайно ефективною: розробляється спільно з низкою науково-дослідних інститутів, заснована на найбагатшому досвіді провідних фармацевтів, косметологів та косметичних та пластичних хірургів. Купити косметику Skin Doktors - отримати унікальний ефект, тому що вона складається з максимально можливої кількості натуральних інгредієнтів, максимально корисних і абсолютно нешкідливих для організму людини. , а іноді і перевершує їх. Заявлені результати досягаються максимально швидко.

Філософія ТМ Skin Doktors:

Максимальні результати за мінімальний час!

Гарантія якості:

У січні 2003 року компанія Cat Media – виробник Skin Doktors Cosmeceuticals була удостоєна Міжнародною службою “Standards Australia International Services” акредитації та отримала стандарт якості ISO 9001:2000.

Цінності ТМ Skin Doktors:

«Ми вважаємо, що метою лікувально-косметичних продуктів є досягнення видимих змін стану або виду вашої шкіри, а не просто служити прикрасою на поличці у ванній кімнаті. Тому склад нашої натуральної косметики розроблений з урахуванням оптимальної кількості інгредієнтів, яка забезпечує видимий результат, а не просто є заявою ефективності на етикетці. Ми вважаємо, що зміна у змісті бодай однієї складової заслуговує на тисячу висновків фахівців. Ось чому ми пропонуємо тільки ті продукти, безпека та ефективність яких доведена науково під строгим лабораторним контролем. !
Хіт продажів