Косметика My Amazing Blow Dry Secret

My Amazing Blow Dry Secret

Секрет красивих волос удвічі швидше або як скоротити час сушіння на 50%?

Секрет полягає в косметиці My Amazing Blow DrySecret™&–;

Це найновіший продукт, який розпочав свій шлях у світ косметики з штату Флорида, США влітку 2013 року – завдяки догляду My Amazing Blow  nbsp; знайти   наповнені здоров'ям,пружні і шовковисті волосся, про які завжди мріяли,вдвічі швидше. Ця нова лінія догляду за волоссям представляє три  ke'n Spray ™(Двофазний Спрей), продукт, необхідний для швидкого і безболісного укладання. На додаток додається спеціальний Шампунь та Кондиціонер – для прискорення випаровування води, за рахунок формули, яка зволожує та захищає волосся під час висушування та укладання.

 Купити засоби для волосся My Amazing Blow DrySecret в інтернет магазині косметики для волосся ArtAlex beauty market. 

Quick Dry Shake'n Spray™ це багатоцільовий стайлер для всіх типів волосся, який так необхідний для того, щоб скоротити час сушіння удвічі. Цей продукт для швидкого укладання волосся  що складається з двох частин – перша, для швидкого висихання волосся, знаходяться у верхній прозорій частині; друга, термічний захист і гладкість волосся, знаходяться в нижній рожевій частині. добре струсити спрей перед використанням, щоб змішати склад, а потім розпорошити його на вологе волосся. Перша частина, що сприяє швидкому висиханню, відразу випаровується (випаровується), виносячи з собою воду, і тим самим прискорює процес. в два рази. У той же час, друга частина, залишається в волоссі, роблячи їх здоровими, пружними і шовковистими. Щоб змінити укладку протягом дня, просто розпорошіть Quick Dry Shake'nSpray™ на сухе волосся, щоб надати блиск волоссю, а також для термічного захисту і додаткового захисту від УФ променів.

Щоб  відчути, на скільки чудово діє очищення та кондиціювання волосся, MyAmazing Blow Dry Secret™  Вони володіють ексклюзивним складом на основі кокосової олії з поглинаючою вологу системою. bsp;Coconut Oil Hydrosol (VCOH) Accelerating Dispersion Matrix), тим самим розсіює воду по всій поверхні волосся, щоб вона випаровувалась швидше.

Ось у чому полягає принцип цієї роботи:

•  Натуральний, фракціонований, оброблений на холоді гідрозоля масла кокосу прямого віджиму це особлива форма кокосової олії з надтонкими молекулами, вона швидко і ефективно обволікає волосся, сприяє її розподілу вологу. •   Під час випаровування води, надтонка кокосова олія покриває волосся, наповнюючи його зволожувачами, надаючи тепловий захист, а також робить його гладким і блискучим, зберігаючи максимум ефекту навіть після вимивання.

«Мода на зачіски приходить і йде, а шовковисте, пружне і неймовірно блискуче волосся в моді було і буде завжди», каже Девід Лопез, один з найбільш затребуваних знаменитостей-стилів моїх клієнтів великі запити і високі вимоги, завдяки завдяки My Amazing Blow Dry Secret, я можу досягати приголомшливих результатів вдвічі швидше – що я маю на увазі – що я можу досягати приголомшливих результатів вдвічі швидше  волос VIP  ;персон для спеціальних заходів. Я впевнений, що кожна жінка залишить мій стілець з блискучим, пружним і здоровим волоссям. Завдяки тому, що секрет розкритий – кожна жінка може дозволити собі користуватися цим приголомшливим засобом щодня»

Немає жодного товару даного виробника.

Вибери групу товарів бренду:
Вибери серію бренду:

Хіт продажів