Купити фени та випрямлячі Babyliss

BaByliss Вже більше половини століття французька компанія Babyliss створює перукарські речі та інструменти. Невтомне вдосконалення технологій, використання інновацій та найкращих матеріалів дозволяє бренду виготовляти найкращу у своєму сегменті продукцію. Засновник компанії – пан Лельєвр, знаменитий усьому світу як творець першої у світі плойки.

Головною метою його професійної діяльності був і залишається розвиток творчого потенціалу діячів перукарського мистецтва. Випрямлячі та фени Babyliss в Україні пропонує вам інтернет-магазин ArtAlex.

Ми надаємо вам продукцію світового технологічного лідера Babyliss для розвитку вашої професійної діяльності.
Прасок BabylissPro Sleek Expert 2072EPE Nano Titanium Прасок BabylissPro Sleek Expert 2072EPE Nano Titanium Товар дня
2700 грн
Бренд:
BaByliss
Артикул:
арт124
У наявності
Фен для волосся BaByliss 6160INRE Murano Compact Ionic 2000W Фен для волосся BaByliss 6160INRE Murano Compact Ionic 2000W ХІТ продажів
2200 грн
Бренд:
BaByliss
Артикул:
b1
У наявності
Фен для волосся Babyliss PRO Caruso 2200-2400W Фен для волосся Babyliss PRO Caruso 2200-2400W Знижка -3% економія 60 грн
19402000 грн
Бренд:
BaByliss
Артикул:
art159
У наявності
Вибери групу товарів бренду:
Вибери серію бренду:

Купити фени та випрямлячі Babyliss – віддати перевагу якості та досконалості

Перукарі та стилісти всього світу залишають позитивні відгуки про фени Babyliss. Компактні, потужні та легкі, вони зливаються разом з рукою майстра та допомагають створювати перукарські шедеври. Фени цієї ТМ мають ультра міцний корпус та стильний зовнішній вигляд. Вони миттєво змінюють температуру подачі повітря та безшумні у роботі.

Фени ТМ Babyliss мають широкий спектр можливостей. Ви можете купити фени та випрямлячі Babyliss, ціни та якість яких ідеально задовольнять ваші вимоги. Різні потужності, вага, вартість, наявність додаткового функціоналу – при виборі вам слід спиратися на частоту та цілі використання обладнання. Фени та випрямлячі Babyliss служать, як для професійного, так і для домашнього використання. Така прасочка, як BabylissPro Sleek Expert 2072E Nano Titanium створена спеціально для перукарів та стилістів. Він чудово підійде для процедури кератинового випрямлення волосся. Титанокерамічне покриття, висока потужність, наявність 5 температурних режимів і багато іншого робить випрямляч BabylissPro універсальним інструментом будь-якого майстра. Бренд випускає і простіші технологічні рішення. Вони коштують значно дешевше та підходять для домашнього використання. Оцініть самі всю красу використання високотехнологічної продукції разом з ТМ Babyliss та ArtAlex beauty market.
Хіт продажів