Перукарські інструменти та гребінці Corioliss

Corioliss

Коли питання стосується професійних інструментів, потрібно шукати лідера!

Англійська фірма Corioliss, заснована у 2002 році – це ультрамодний, стильний та креативний лідер у світі фенів, прасок, гребінців, брашингів та інших перукарських інструментів для модних майстрів Corioliss – нове слово в мистецтві моделювання стилю та створення образу.
Стиль, якість, краса, новітні технології, ергономічність – безумовні показники, які характеризують фірму Corioliss. Головна стратегія Коріоліс – винахідливість, постійний розвиток і прогрес, робота на випередження ринку, натхнення та захоплення професіоналів, свіжий погляд на створення образів без кордонів, високу якість та гарантований результат.
Розплутуючий гребінець Detangle Brush Розплутуючий гребінець Detangle Brush
450 грн
Бренд:
Corioliss
Артикул:
c1
У наявності
Вибери групу товарів бренду:
Вибери серію бренду:
Гамма продуктів компанії Corioliss представлена величезним вибором якісних професійних інструментів для стильних модних і вимогливих клієнтів. Все, що може допомогти вам у реалізації самих сміливих ідей і фішок. Праски, різні фени, гребінці, кліпси, машинки та інші інструменти для салонів краси та для домашнього застосування. Переваги та особливості Corioliss:
  • ергономічність;
  • найвищий рівень захисту волосся;
  • перешкода електризації та ламкості;
  • високотехнологічні інновації;
  • універсальність;
  • висока потужність;
  • зручний та ефектний дизайн; 
  • стильні кольори;
  • змінні насадки з яскравою аерографією;
  • надлегкість, елегантність та зручність.
Козир компанії Corioliss – це стайлери. Ультрасучасні та ергономічні. Вони створені, щоб розвивати творчість та інтерес у майстрах перукарського мистецтва, надихати та дарувати радість, легкість та зручність користування. З цим інструментом процес моделювання стилю стане зручним та легким. І, що дуже важливо, без ушкодження структури волосся. Інноваційне покриття, яскраві забарвлення, підтримання постійної температури та її рівномірний розподіл, економія енергії, безпека і ідеальний результат зроблять роботу зі стайлером комфортною та приємною.  Укладання плюс чищення одночасно і бажаний результат у вигляді шикарного волосся
 
Якщо вас цікавлять професійні інструменти і ви хочете купити продукти Corioliss за найдоступнішою ціною, замовте їх у інтернет-магазині АртАлекс.
< h3>Не ставте собі кордонів у створенні привабливого образу! Використовуйте професійні перукарські інструменти Corioliss.
Хіт продажів