Секрети правильного використання масок для обличчя

Секрети правильного використання масок для обличчя
01 11 2018г.

Нанесення маски на шкіру обличчя є приємною процедурою. Якщо дотримуватися професійних порад, за максимально короткий час дії маски для обличчя можна отримати максимум користі.

Отже, як правильно використовувати цей засіб, щоб отримати максимальний ефект?  

Як нанести маску правильно - парочка порад

Всі чули про користь масок, багато хто застосовують їх регулярно, але не всі знають, як правильно ними користуватися. Від способу, часу, місця нанесення залежить ефект чи його відсутність. Застосовуючи засоби для догляду, фахівці рекомендують дотримуватися певних правил:

Очищення

Перед процедурою потрібно якісно очистити обличчя. Використовуйте засіб для зняття макіяжу, міцелярну воду, вмивання, в ідеалі – скраб. Залишки епітелію накопичуються на поверхні, закупорюючи пори, перешкоджаючи проникненню діючих речовин углиб. На добре очищеній шкірі маска дає максимальний ефект.

До нанесення засобу сприйнятлива очищена, злегка розпалена шкіра. Якщо є можливість поніжитися у ванній кімнаті, варто нею скористатися.

Як наносити маску для обличчя - Фото 1 - Арталекс-маркет

Нанесення

Найчастіше засіб наносять по масажним лініям або хаотично, як вийде. Існують ефективні способи нанесення косметики, що доглядає:

  • при використанні на запаленій, схильній до висипань шкірі рухаються від центру обличчя до периферії - це розбудить лімфоток;
  • при використанні на тьмяній, зневодненій шкірі рухаються знизу вгору - це стимулює приплив крові.

Наносити варто так, щоб шкіра просвічувалася через шар засобу, особливо якщо маска живильна або зволожуюча з кремовою текстурою. Товстий шар не означає, що шкіра отримає максимальне харчування - вона візьме стільки, скільки їй потрібно.

Застосовувати маски фахівці рекомендують курсами. Залежно від типу шкіри та проблеми, яку варто вирішити, використовувати 1-2 або 2-3 рази на тиждень. h3>

Тримати засіб потрібно стільки, скільки зазначено в інструкції. Самостійно збільшивши час ви не отримаєте більше користі, а нашкодити можна. Ставтеся до рекомендацій виробника уважно. Після закінчення процедури нанесіть крем для обличчя легкими рухами, що масажують, з урахуванням типу шкіри.

Небажано перетримувати маски на основі глини, лікувального бруду. Висихаючи, вони дають більше шкоди, ніж користі, тому їх рекомендується приймати в душі, зволожувати термальною водою. Тканинні маски після висихання вже не віддають, а навпаки - витягають вологу зі шкіри. Виняток - зволожуючі маски з кремовою текстурою, їх залишають на ніч, проте виробник обов'язково вкаже в інструкції.

Гарний настрій

Такий засіб по догляду за якою працює певний час - 10-20 хвилин. Цей період дуже корисний для шкіри, і бажано провести його в спокійному, розслабленому стані.

Стрес, негативні емоції сприяють виробленню речовини кортизолу, а це загрожує підвищеною чутливістю шкіри, надмірним утворенням шкірного сала та іншими негативними наслідками. Проводьте процедуру у гарному настрої.